24.05.2019

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом несанкціонованого будівництва на території національного природного парку «Подільські товтри»

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою виявлено факт порушення у сфері охорони довкілля.
 

Встановлено, що одним із суб’єктів господарювання, який займається обробітком земель, розташованих поблизу території національного природного парку «Подільські товтри», проводяться будівельні роботи з облаштування системи зрошення культур.
 

Виявилось, що вказана система неправомірно прокладена через земельну ділянку, яка входить до національного природного парку та перебуває під охороною держави.
 

Це призвело до умисного пошкодження об’єкта природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.
 

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Олександр Гончар, за вказаним фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 252 (умисне пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду) КК України.
 

Проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу районного відділення поліції Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.
 

На даний час проводяться слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також розміру завданої довкіллю шкоди.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 359