25.02.2019

На Хмельниччині за втручання прокуратури бюджет об’єднаної територіальної громади поповнено на 400 тис грн

На виконання рішення господарського суду Хмельницької області, яким підтримано позицію та задоволено позов Хмельницької місцевої прокуратури, до бюджету Вовковинецької об’єднаної територіальної громади сплачено понад 400 тис грн.
 

В межах реалізації представницьких повноважень Деражнянським відділом Хмельницької місцевої прокуратури виявлено порушення вимог законодавства про регулювання містобудівної діяльності, відповідно до якого замовники будівництва зобов’язуються брати участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.
 

«Прокуратурою встановлено, що у 2017 році один із суб’єктів господарювання, у зв’язку із реконструкцією зерносушильного комплексу на території смт Вовковинці Деражнянського району, взяв на себе зобов’язання сплатити до місцевого бюджету 408 тис грн на розвиток інфраструктури», - повідомив начальник відділу місцевої прокуратури Віталій Гриньків.
 

Свого обов’язку щодо перерахунку коштів у визначений договором строк замовник будівництва не виконав, чим порушив інтереси держави.
 

За реагування місцевої прокуратури вказану заборгованість перед бюджетом погашено.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області
 
 

кількість переглядів: 410