20.02.2019

На Хмельниччині за втручання прокуратури бюджет територіальної громади поповнено на чверть мільйона гривень

Органи прокуратури Хмельницької області продовжують активну роботу щодо захисту інтересів держави у сфері бюджетних правовідносин.


В межах реалізації представницьких повноважень прокуратурою області виявлено порушення вимог законодавства про регулювання містобудівної діяльності суб’єктами господарювання міста Хмельницького, відповідно до яких замовники будівництва зобов’язуються брати участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.


Прокуратурою встановлено, що у 2014 році один із забудовників міста при реалізації договору із Хмельницькою міською радою про пайову участь у зв’язку з будівництвом житлових будинків, взяв на себе зобов’язання сплатити до місцевого бюджету 244 тис. грн. на розвиток місцевої соціальної інфраструктури. Водночас договірних зобов’язань не виконав.


Діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з вимогами про стягнення на користь Хмельницької міської ради збитків, завданих невиконанням зобов’язання про сплату пайової участі.


На виконання рішення господарського суду Хмельницької області, яким підтримано позицію прокуратури та задоволено позов, забудовником сплачено до бюджету близько чверті мільйона гривень.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 1959