07.06.2017

За вчинення адміністративного корупційного правопорушення до відповідальності притягнуто депутата сільської ради

Органи прокуратури як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері запобігання та протидії корупції приймають обов’язкову участь у судовому розгляді протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.
 

Так, працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури забезпечено участь у розгляді матеріалів справи про адміністративне правопорушення за фактом недодержання вимог антикорупційного законодавства в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.
 

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Гончар, всупереч вимогам Закону України «Про запобігання корупції» депутат однієї із сільських рад Кам’янець-Подільського району, в приватних інтересах, не повідомив у встановленому законом порядку сесію сільської ради про наявність у нього реального конфлікту інтересів перед прийняттям рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу йому у власність земельної ділянки.
 

Окрім  того, за цих обставин правопорушник прийняв участь у голосуванні за вказане рішення, проголосувавши позитивно.
 

За принципової позиції прокуратури,  депутата сільської ради визнано винним у вчиненні корупційних адміністративних правопорушень, передбачених частинами 1, 2 статті 172-7 КУпАП та на нього накладено адміністративне стягнення у виді 3400 гривень штрафу.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 1453