07.07.2020

За вбивство мешканця Дунаєвецького району засуджено до 10 років позбавлення волі

Прокурорами Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури у суді доведено вину мешканця  с. Велика Побійна Дунаєвецького району у вчиненні умисного вбивства.
 

У результаті проведеного за процесуального керівництва місцевої прокуратури слідчим відділом Дунаєвецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області досудового розслідування встановлено, що у лютому минулого року між потерпілим, який перебував вдома у засудженого, та господарем виник конфлікт, під час якого зловмисник ножем наніс чоловіку удар в область серця.
 

Від отриманих травм потерпілий помер на місці злочину.
 

Під час судового розгляду кримінального провадження, аби уникнути відповідальності за вчинене, обвинувачений стверджував, що просто не помітив як у його руці опинився ніж та наніс проникаюче поранення випадково.
 

Як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Юрій Вятровський, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).
 

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду засудженому призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі.
 

Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, засуджений та його захисник оскаржили його в апеляційному порядку, однак ухвалою Хмельницького апеляційного суду їхні скарги відхилено.
 

Відтак, вирок суду набрав законної сили.
 
 
Пресслужба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 305