18.11.2019

На Хмельниччині до 4 років позбавлення волі засуджено жінку, яка за 35 тис доларів США намагалась продати своїх малолітніх дітей

Працівниками прокуратури Хмельницької області у суді доведено вину мешканки Деражнянського району, яка намагалась продати своїх малолітніх дітей.
 

Досудовим розслідуванням, яке за процесуального керівництва прокуратури області здійснювалося слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області, встановлено, що жінка, переслідуючи корисливі мотиви, вирішила здійснити незаконну угоду відносно своїх дітей – 7-річного хлопчика та 5-річної дівчинки.
 

Передачу малечі іншій сім’ї горе-матір «оцінювала» у 35 тис доларів США.
 

Під час одержання частини цієї суми у розмірі 10 тис доларів США та 10 тис грн у червні минулого року  зловмисницю затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
 

Як повідомив заступник начальника відділу прокуратури області Михайло Войтюк, за результатами розгляду обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 149 (незаконна угода відносно малолітніх дітей) Кримінального кодексу України.
 

Вироком Хмельницького міськрайонного суду засудженій призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.
 
 
Пресслужба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 863