Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
06.08.2019

За торгівлю боєприпасами мешканців м. Полонне засуджено до 3 років позбавлення волі

Працівниками Шепетівської місцевої прокуратури у суді доведено вину двох мешканців м. Полонне у вчиненні кримінального правопорушення, пов’язаного із незаконним обігом боєприпасів.
 

Як пояснив один із обвинувачених, у вересні минулого року, під час пошуку металобрухту на території одного із сіл Шепетівського району, він виявив 216 споряджених корпусів ручних наступальних гранат «РГД-5» та металеві ємності з 310 підривниками ручних гранат типу «УЗРГМ-2». Усі «знахідки» він одразу ж завіз до місця свого проживання.
 

За декілька днів зловмисник вирішив перевезти вказані боєприпаси з домоволодіння та заховати їх у чагарниках на околиці м. Полонне. Для цього він скористався допомогою свого знайомого, з яким розрахувався частиною «знайденого». Окрім того, ще 20 гранат та 20 підривників продав йому.
 

Той у свою чергу зберігав боєприпаси у ванній кімнаті своєї квартири, а у подальшому здійснював їх продаж за значно вищою ціною.
 

Як повідомив виконувач обов’язків керівника місцевої прокуратури Олександр Базан, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаних осіб у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 (незаконне носіння, зберігання, придбання та збут бойових припасів без передбаченого законом дозволу) КК України.
 

Вироком Полонського районного суду одному із засуджених призначено покарання у виді 3 років, іншому – 3 років 6 місяців позбавлення волі.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 2525