27.06.2019

На Хмельниччині за позовом прокуратури підрядника зобов’язано повернути до бюджету чверть мільйона гривень, виділених на будівництво спортивного майданчика у м. Полонне

За результатами розгляду позовної заяви Шепетівської місцевої прокуратури господарським судом Хмельницької області прийнято рішення про розірвання договору підряду та стягнення до бюджету коштів, призначених на будівництво спортивного майданчика у м. Полонне.
 

Про це повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар.
 

Прокуратурою встановлено, що у грудні 2017 року між відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та фізичною особою-підприємцем укладено договір підряду, відповідно до якого суб’єкт господарювання зобов’язався виконати роботи по будівництву спортивного майданчика для міні-футболу із штучним покриттям.
 

Згідно умов укладеного правочину договірна ціна склала майже 1,5 млн грн та кінцевим терміном виконання робіт визначено грудень 2018 року.
 

Однак, незважаючи на повну попередню оплату за договором, підрядником у встановлений строк роботи в повному обсязі не виконано.
 

Згідно розрахунку, вартість невиконаних робіт по будівництву вказаного майданчика складає 290 тис грн.
 

На претензії замовника підприємцем добровільно повернуто лише частину невикористаного авансу в розмірі 88 тис грн, а інші вимоги залишено без реагування.
 

Тому, діючи на захист інтересів держави, прокуратура зверталась до суду з позовом про розірвання договору, повернення до місцевого бюджету частини коштів, сплачених на його виконання, та стягнення штрафних санкцій.
 

Відтак, за реагування прокуратури підрядника зобов’язано виконати свої фінансові зобов’язання перед громадою.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 1314