06.05.2019

На Хмельниччині прокуратура вимагає стягнення до бюджету чверті мільйона гривень, призначених на будівництво спортивного майданчика у м. Полонне

Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог законодавства в бюджетній сфері.
 

Встановлено, що у грудні 2017 року між відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонською міською радою об’єднаної територіальної громади та фізичною особою-підприємцем укладено договір підряду, відповідно до якого суб’єкт господарювання зобов’язався виконати роботи по будівництву спортивного майданчика для міні-футболу із штучним покриттям.
 

Згідно умов укладеного правочину договірна ціна склала майже 1,5 млн грн та кінцевим терміном виконання робіт визначено грудень 2018 року.
 

Однак, незважаючи на повну попередню оплату за договором, підрядником у встановлений строк роботи в повному обсязі не виконано.
 

Згідно розрахунку, вартість невиконаних робіт по будівництву вказаного майданчика складає 290 тис грн.
 

На претензії замовника підприємцем добровільно повернуто лише частину невикористаного авансу в розмірі 88 тис грн, а інші вимоги залишено без реагування.
 

«Тому, діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про розірвання договору, повернення до місцевого бюджету частини коштів, сплачених на його виконання, та стягнення штрафних санкцій», - повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар.
 

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 901