10.04.2019

До чотирьох з половиною років ув’язнення засуджено зловмисника, який організував місце розпусти у м. Славута

Працівниками Шепетівської місцевої прокуратури в суді доведено вину мешканця Славутського району у вчиненні злочину проти суспільної моралі.
 

До результатами досудового розслідування, проведеного за процесуального керівництва слідчим відділом Славутського відділу Головного управління Національної поліції в області, встановлено, що 43-річний чоловік, з метою особистого збагачення утворив у м. Ставута місце розпусти.
 

Для цього він використовував квартиру, яка належить його свояку.
 

До зайняття проституцією він втягнув жительку одного із сіл Славутського району. Знаючи про скрутне матеріальне становище, в якому перебувала жінка, зловмисник запропонував їй займатись проституцією під його керівництвом, гарантував нагляд та опіку, захист та відвернення насильства клієнтів.
 

Кошти від надання послуг інтимного характеру отримував сам організатор місця розпусти, частину з них віддав повії.
 

Коли жінка вирішила припинити таку протиправну діяльність, зловмисник почав шантажувати та погрожував розповісти односельцям та знайомим про шляхи її заробітку.
 

Як повідомив перший заступник керівника Шепетівської місцевої прокуратури Олександр Базан, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 302 (створення та утримання місць розпусти), ч. 1, 2 ст. 303 (втягнення особи в заняття проституцією, шляхом використання її уразливого стану та шантажу, вчинені повторно) КК України.
 

Вироком Славутського міськрайонного суду засудженому призначено покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 627