19.03.2019

На Хмельниччині підприємця засуджено за незаконне використання фірмових знаків відомих брендів спортивного одягу

Працівниками галузевого відділу прокуратури області у суді доведено вину фізичної особи-підприємця у вчиненні злочину в сфері господарської діяльності.
 

Займаючись виготовленням та реалізацією швейних виробів, чоловік без спеціального дозволу власників використовував фірмові знаки відомих світових брендів спортивного одягу.
 

Аби надати виготовленому спортивному одягу вигляду оригінальної продукції, в швейних цехах у смт Віньківці та обласному центрі, за допомогою найманих працівників, застосовуючи кліше, підприємець наносив на неї відповідні знаки.
 

У подальшому продукція реалізовувалась, у тому числі і на місцевому ринку.
 

Такими діями власникам знаків завдано збитків на суму 365 тис грн.
 

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Сергій Наконечний, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК України (незаконне використання знака для товарів і послуг, вчиненому службовою особою з використанням службового становища, що завдало матеріальної шкоди у великому розмірі).
 

Вироком Хмельницького міськрайонного суду, в межах санкції вказаної статті, засудженому призначено покарання у виді штрафу в розмірі 221 тис грн.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 980