17.12.2018

Правоохоронцями Хмельниччини викрито підприємця, який намагався підкупити працівника поліції (ФОТО)

Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупцією органами продовжується робота з викриття корупційних правопорушень, спрямована не лише на виявлення випадків одержання неправомірної вигоди, а й на фіксування фактів її надання.
 

Сьогодні, 17 грудня 2018 року, за процесуального керівництва Шепетівської місцевої прокуратури, співробітниками Хмельницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України спільно зі слідчими слідчого відділу Славутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, в результаті проведених негласних слідчих (розшукових) дій, задокументовано факт надання неправомірної вигоди правоохоронцю.
 

Встановлено, що фізична особа - підприємець, який здійснював нагляд за виконанням робіт із капітального ремонту дороги за бюджетні кошти, запропонував начальнику відділу Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України неправомірну вигоду в розмірі 10 тис. грн.
 

За ці кошти поліцейський мав зберегти у таємниці виявлений факт невідповідності кваліфікаційного сертифікату інженера з технічного нагляду та не повідомляти про це Атестаційну архітектурно-будівельну комісію.
 

Про таку пропозицію правоохоронець повідомив своє керівництво та місцеву прокуратуру.
 

За вказаним фактом розпочато досудове розслідування за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище).
 

Під час передачі обумовленої суми неправомірної вигоди вказаного громадянина викрито, а кошти вилучено.
 

Як повідомив перший заступник керівника Шепетівської місцевої прокуратури Олександр Базан, на даний час в рамках досудового розслідування, що здійснюється слідчим відділом Славутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.
 

Також, вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання особі запобіжного заходу.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 725