06.12.2018

В апеляційному порядку прокуратура домоглась суворішого покарання грабіжнику

У липні минулого року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, зловмисник з кримінальним минулим домовився зі спільником про вчинення злочину.
 

Реалізуючи свій злочинний намір на таємне викрадення чужого майна, у м. Деражня через вікно він проник у будинок, де проживала 82-річна пенсіонерка.
 

Протиправні дії грабіжника не зупинило навіть те, що власниця житла його помітила та здійняла галас. Він відкрито заволодів коштами у сумі 800 грн., які були у гаманці потерпілої, та не понехтував і продуктами харчування, що були в холодильнику, – банкою консервів та шматком сала.
 

За результатами розгляду обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні місцевим судом обвинуваченого визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з проникненням у житло). Вироком суду чоловіка засуджено до покарання у виді 4 років 3 місяців позбавлення волі.
 

«Вважаючи таке покарання надто м’яким, прокурором рішення суду першої інстанції оскаржено в апеляційному порядку», - повідомив начальник  відділу підтримання обвинувачення в суді Олексій Луговий.
 

За результатами розгляду апеляційної скарги прокурора вирок районного суду в частині призначеного покарання скасовано.
 

Відповідно до вироку Хмельницького апеляційного суду грабіжнику призначено остаточне покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 399