07.11.2018

За втручання прокуратури Хмельниччини поверненню у державну власність підлягає цілісний майновий комплекс вартістю 166 млн грн

Рішенням господарського суду Хмельницької області задоволено позовні вимоги прокуратури Хмельниччини про визнання за державою права власності на цілісний майновий комплекс «Богданівецький комбінат хлідбопродуктів» загальною площею понад 50 тис. кв. м та вартістю 166 млн. грн.
 

В межах реалізації конституційної функції представництва інтересів держави в суді, прокуратурою області виявлено порушення законодавства при розпорядженні майном державної форми власності.
 

Встановлено, що у 2012 році на підставі рішення Копистинської селищної ради Хмельницької області за одним із публічних акціонерних товариств оформлено право приватної власності на цілісний майновий комплекс зерносховища загальною площею понад 50 тис. кв. м, розташований у Хмельницькому районі.
 

Незважаючи на те, що вказана нерухомість входила до переліку майна, що не підлягає приватизації, за відсутністю рішення власника про зміну правового статусу державного майна, цілісний майновий комплекс вартістю 166 млн. грн. вибув із державної власності.
 

Як повідомив начальник управління представництва інтересів держави у суді прокуратури області Андрій Гаврилик, з метою захисту інтересів держави, прокуратура області звернулась до суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення сільської ради, визнання недійсним свідоцтва про право власності, а також визнання права власності на цілісний майновий комплекс за державою.
 

Відтак, за втручання прокурати одне із найбільших зерносховищ західного регіону вартістю 166 млн. грн. підлягає поверненню у державну власність.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 259