14.06.2018

За принципової позиції Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури державі повернуто незаконно приватизовані землі в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища

За позовом Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури судом визнано незаконним та скасовано рішення Устянської сільської ради, визнано недійсним свідоцтво про право власності на земельну ділянку та у державну власність зобов’язано повернути земельну ділянку, розташовану в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища.
 

Встановлено, що, незважаючи на заборону надання у приватну власність земель прибережної захисної смуги уздовж Дністровського водосховища,  сільською радою місцевій мешканці незаконно передано 1,15 га землі водного фонду для ведення особистого селянського господарства.
 

Окрім цього, вказана ділянка розташована за межами населеного пункту с. Велика Слобідка Кам’янець-Подільського району та згідно чинного на момент прийняття рішення законодавства її розпорядником була Хмельницька обласна державна адміністрація, а тому при розпорядженні земельною ділянкою державної форми власності сільська рада перевищила свої повноваження.
 

«Завдяки активній та принциповій позиції  прокуратури, суд погодився із доводами прокурора про незаконність передачі земельної ділянки у приватну власність та задовольнив позов», - повідомив заступник керівника Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Олександр Гончар.
 

На сьогодні рішення суду виконано в повному обсязі, земельну ділянку водного фонду площею 1,15 га повернуто у державну власність.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 353