12.04.2018

На Хмельниччині засуджено директора державного підприємства, яка одержала неправомірну вигоду за вплив на прийняття посадовцями міської ради рішення про виділення земельної ділянки для будівництва

У вересні минулого року за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури області, співробітниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України у співпраці із слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в області, в результаті проведених негласних слідчих (розшукових) дій задокументовано факт одержання 1,5 тис. доларів США неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення службовими особами відділу з питань регулювання земельних відносин  виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.
 

У таку суму директор державного проектно-виробничого підприємства оцінила своє сприяння місцевому мешканцю у позитивному вирішенні питання щодо виділення земельної ділянки для будівництва.
 

Під час одержання обумовленої суми хабара правопорушницю викрито «на гарячому», а неправомірно одержані кошти вилучено.
 

Як повідомив керівник галузевого відділу прокуратури області Сергій Наконечний, за результатами судового розгляду обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні вироком Старокостянтинівського районного суду особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).
 

В межах санкції вказаної статті, до засудженої застосовано покарання у виді штрафу в розмірі 17 тис. грн.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 414