11.04.2018

Старокостянтинівська місцева прокуратура вимагає визнати недійсними результати закупівлі продуктів харчування для школярів

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено порушення законодавства при проведенні публічних закупівель продуктів харчування для учнів загальноосвітньої школи.
 

Шляхом вжиття заходів представницького характеру прокуратура вимагає визнати договір про закупівлю товарів за бюджетні кошти недійсним.
 

Так, цьогоріч між спеціальною загальноосвітньою школою – інтернатом та фізичною особою – підприємцем укладено договір про закупівлю фруктів та овочів на суму 152 тис. грн.
 

Однак, всупереч вимог законодавства у договорі купівлі-продажу не визначено яка саме це має бути продукція, а також її кількість.
 

Порушення принципів здійснення публічних закупівель створює умови для обмеження конкуренції та неефективного використання бюджетних коштів.
 

«Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання договору про закупівлю продуктів недійсним», - повідомив заступник керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Ярослав Лісовий.
 
                                    
Позов прокурора перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 680