26.03.2018

Шепетівська місцева прокуратура вимагає стягнення до бюджету шкоди, завданої незаконною порубкою лісу на території Ізяславського району

Органами прокуратури області вживаються заходи щодо стягнення до бюджету шкоди, завданої кримінальним правопорушенням.
 

Так, стороною обвинувачення доведено вину мешканця Старокостянтинівщини у вчиненні незаконної порубки лісу на території Ізяславського району.
 

Чоловік з корисливих мотивів у серпні минулого року здійснив порубку багатолітніх насаджень – 7 дерев породи дуб черешчатий та завдав навколишньому природному середовищу шкоду на суму близько 100 тис. грн.
 

За результатами судового розгляду обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка дерев). Засудженому призначено покарання у виді 1 року позбавлення волі, від відбування якого його звільнено із встановленням іспитового строку терміном 1 рік.
 

Разом з тим, з метою захисту інтересів держави, Шепетівська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення шкоди, завданої довкіллю.
 

Як повідомив заступник керівника Шепетівської місцевої прокуратури Вадим Вітрук, позов про стягнення коштів із винної у вчиненні протиправних дій особи перебуває на розгляді в Ізяславському районному суді Хмельницької області.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 1240