16.02.2018

Правоохоронцями Хмельниччини виявлено підпільні гральні заклади у місті Кам’янці-Подільському (ФОТО)

Правоохоронними органами області продовжується робота з припинення діяльності на території області заборонених законом гральних закладів.
 

Працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом).
 

В межах вказаного провадження, у координації та взаємодії працівників прокуратури, слідчого відділу Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та управління Служби безпеки України в області, 15 лютого 2018 року, у місті Кам’янці-Подільському  викрито 2 підпільних гральних заклади.

Один з них діяв під виглядом більярдного клубу, однак жодного більярдного столу там не було.
 
 
У ході санкціонованих обшуків, проведених у приміщеннях, де незаконно організовано гральний бізнес, виявлено 13 одиниць комп’ютерної техніки.
 

«Предмети, які використовувались у злочинній діяльності, вилучено», - повідомив керівник місцевої прокуратури Віталій Гриньків.
 

На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.
 

З метою забезпечення збереження речових доказів та подальшого проведення відповідних експертиз, до суду скеровано клопотання про накладення на вилучене майно арешту.
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 1171