13.09.2016

У Хмельницькому вперше заочно засуджено учасника терористичної організації

Прокуратурою Хмельницької області підтримано державне обвинувачення в суді у кримінальному провадженні стосовно 38-річного мешканця м.Донецьк, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення за ч.1 ст.258-3 (участь у терористичній організації) КК України. Зазначене провадження розглядалось у порядку спеціального судового розслідування згідно з вимогами ст. 323 КПК України.
 
Під час досудового слідства, яке здійснювало УСБУ в області, та прокурором у суді доведено, що засуджений добровільно вступив до терористичної організації так званої «ДНР», отримав позивний «Ювелір», зброю та посаду – заступник командира взводу терористичної групи. Неодноразово брав участь у збройних сутичках з силами антитерористичної операції поблизу Донецька в складі спеціальної диверсійно-розвідувальної групи.
 
Своїми «бойовими досягненнями» він хвалився в телефонних розмовах зі знайомою жителькою м.Кам’янець-Подільський, яка в суді підтвердила це.
 
За вироком суду, його визнано винуватим у вчиненні вказаного злочину та призначено покарання у виді 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
 
Оскільки засуджений перебуває у розшуку та знаходиться на  тимчасово окупованій території,  виконання вироку в частині його затримання та етапування для відбування покарання доручено управлінню СБУ в області.
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 1851