29.07.2014

Приймання запитів та надання інформації

    Відповідно до вимог статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідувальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.
    Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у спеціально відведеному місці – кабінету „Доступу до публічної інформації”, що знаходиться на 1 поверсі приміщення прокуратури Хмельницької області по пров. Військоматський, 3 в місті Хмельницькому.
    Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.
    Запити на інформацію подаються на:
    тел/факс: 755-149;
    адресу електронної пошти: [email protected]
    Окрім того, запити на публічну інформацію можна надіслати на електронні адреси місцевих прокуратур:
Хмельницька місцева прокуратура - [email protected]
Городоцька місцева прокуратура - [email protected]
Кам'янець-Подільська місцева прокуратура - [email protected]
Старокостянтинівська місцева прокуратура - [email protected]
Шепетівська місцева прокуратура - [email protected]
    Запит на інформацію має містити (ст. 14 Закону):
    1)ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
    2)загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
    3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
    З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію прокуратурою Хмельницької області розроблено відповідні форми запитів, які можна отримати у кабінеті „Доступу до публічної інформації” та на даному веб-сайті.
    У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту відповідальним за забезпечення доступу до публічної інформації працівником, який обов’язково зазначає в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надає копію запиту особі, яка його подала.
    Інформація на запит надається безкоштовно.

кількість переглядів: 1768