Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
29.07.2014

Приймання запитів та надання інформації

    Відповідно до вимог статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідувальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.
    Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у спеціально відведеному місці – кабінету „Доступу до публічної інформації”, що знаходиться на 1 поверсі приміщення прокуратури Хмельницької області по пров. Військоматський, 3 в місті Хмельницькому.
    Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.
    Запити на інформацію подаються на:
    тел/факс: 755-149;
    адресу електронної пошти: [email protected]
    Окрім того, запити на публічну інформацію можна надіслати на електронні адреси місцевих прокуратур:
Хмельницька місцева прокуратура - [email protected]
Городоцька місцева прокуратура - [email protected]
Кам'янець-Подільська місцева прокуратура - [email protected]
Старокостянтинівська місцева прокуратура - [email protected]
Шепетівська місцева прокуратура - [email protected]
    Запит на інформацію має містити (ст. 14 Закону):
    1)ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
    2)загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
    3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
    З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію прокуратурою Хмельницької області розроблено відповідні форми запитів, які можна отримати у кабінеті „Доступу до публічної інформації” та на даному веб-сайті.
    У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту відповідальним за забезпечення доступу до публічної інформації працівником, який обов’язково зазначає в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надає копію запиту особі, яка його подала.
    Інформація на запит надається безкоштовно.

кількість переглядів: 1948